تبلیغات

دیکشنری آنلاین

دیکشنری آنلاینبرای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالریبرای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

راه بی انتهای عشق

راه بی انتهای عشق
 
قالب وبلاگ

هنگامی که انسان ها به دنیا می ایند عشقشان را به خدا میدهند خدا ان ها را جمع میکند و در مغازه ی عشق فروشی ان را به صاحبانش میفروشد .

این عشق ها در جریان زندگی دوباره متولد میشوند و در ویترین مغازه جای خالیشان را پر میکنند اما عشق من هرگز دوباره متولد نشد.

روزی داشتم از خیابان رد میشدم که ویترین مغازه ای توجه ام را جلب کرد نام مغازه عشق فروشی بود در انجا قلبی ارام توجه مرا جلب کرد .ان را با اندکی پول خریدم وتا خانه نگاهش کردم.خیلی دوستش داشتم نمیدانستم صاحب ان قلب کیست که او هم عشق مرا خریده بود.

شب شد و تقریبا ناامیدو بی احساس بودم از خانه بیرون رفتم قلب را زیر نور ماه گرفتم .و با تمام وجود از عشق خواستم من را راهنمایی کند. تپیل و تپیل و هرگاه تپشش تند تر میشد حالا دیگر وجودش را باور داشتمو بی احساس نبودم .

نور عشق حرکت کرد و من هم دنبالش دویدم .تا گرگ میش صبح بدون توقف راه را دویدم در گرگ و میش صبح در سردی هوا در سبززاری بی انتها میان گل های سرخ جوانی را افتاده بر زمین یافتم به سمتش دویدم بدن او کاملا سرد بود و قطره های شبنم روی صورتش خودنمایی میکردند.

ولی چیزی را محکم در مشتش نگه داشته بود مشتش را باز کردمو عشق خودم را یافتم . و در این جا بود که فهمیدم عشق با ارزش ترین چیزی است که در زندگی ادم ها پشت ویترین زندگیشان وجود دارد .کم کم افتاب از پشت ابر ها بیرون می امد .

با چشمانی مملو از غم به اسمان نگاه کردم .فرشته ی را دیدم که با ناراحتی نگاهم میکند شاید میخواست چیزی بگوید .

میدانستم با وجود اینکه ان جوان را نمیشناختم اما دوستش داشتم و حالا باد اورا به ان فرشته میسپاردم.از فرشته خواستم بقچه سرنوشت را باز کند.و قلب هایمان را در ان گذاشت .

فرشته هر دو عشقم را برد و من تنها شدم از ان روز تا همیشه در ویترین عشق فروشی جای دوقلب خالی است .


[ شنبه 29 مرداد 1390 ] [ 07:28 ب.ظ ] [ فاطمه رضاپور ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

عشق آن نوایی است که در وجودت می پیچد و در قلبت لونه میکند
نویسندگان
نظر سنجی
چه سازی را بیشتر از همه میپسندید ؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

فروش بک لینکطراحی سایتعکس